VT1E221M-CRF10
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1E221M-CRF10
JLCPCB Part #
C305375
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS