VT1E470M-CRD54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1E470M-CRD54
JLCPCB Part #
C2902819
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 32mA@120Hz 47uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS