RCA0375RFLF
MFR.Part #
RCA0375RFLF
JLCPCB Part #
C22369810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS