RCA034K64FLF
MFR.Part #
RCA034K64FLF
JLCPCB Part #
C22369645
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS