0603WAF6192T5E
MFR.Part #
0603WAF6192T5E
JLCPCB Part #
C23091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS