4D02WGJ0242TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0242TCE
JLCPCB Part #
C425261
Description
2.4kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS