CQ02WGF499JTCE
MFR.Part #
CQ02WGF499JTCE
JLCPCB Part #
C2759781
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS