0402WGJ0821TCE
MFR.Part #
0402WGJ0821TCE
JLCPCB Part #
C270398
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS