0603WAF1051T5E
MFR.Part #
0603WAF1051T5E
JLCPCB Part #
C22832
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS