CQ06W4F7503T5E
MFR.Part #
CQ06W4F7503T5E
JLCPCB Part #
C966397
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS