TC0250B1103TCC
MFR.Part #
TC0250B1103TCC
JLCPCB Part #
C517659
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS