NQ1007J016JT4E
MFR.Part #
NQ1007J016JT4E
JLCPCB Part #
C2781559
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS