EMVY250ADA221MHA0G
MFR.Part #
EMVY250ADA221MHA0G
JLCPCB Part #
C2162959
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 225mA@120Hz 25V 300mΩ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS