EKZE350ETD221MH15D
MFR.Part #
EKZE350ETD221MH15D
JLCPCB Part #
C2165523
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 8mm 995mA@100kHz ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS