E36D750HPN603TEM9U
MFR.Part #
E36D750HPN603TEM9U
JLCPCB Part #
C20232978
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 219mm 31.8mm 60000uF 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS