APXA200ARA220MF60G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
APXA200ARA220MF60G
JLCPCB Part #
C2162152
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 1.65A@100kHz 15000hrs@105℃ 20V 22uF 50mΩ 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS