APXH200ARA220MF60G
MFR.Part #
APXH200ARA220MF60G
JLCPCB Part #
C2161807
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.65A@100kHz 1000hrs@125℃ 20V 22uF 5.7mm 6.3mm 60mΩ Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS