EMVA101ARA220MHA0G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMVA101ARA220MHA0G
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 22uF 8mm 97.2mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS