APXH6R3ARA101MF60G
MFR.Part #
APXH6R3ARA101MF60G
JLCPCB Part #
C2161853
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100uF 2.4A@100kHz 40mΩ 5.7mm 6.3V 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS