MART100KP144A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP144A
JLCPCB Part #
C20471080
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 144V 160.8V 267V 361A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS