MART100KP108CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP108CA
JLCPCB Part #
C20473435
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 108V 10uA 120.6V 210V 460A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS