KM1E101ME110B25CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1E101ME110B25CE0
JLCPCB Part #
C3020150
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 160mA@120Hz 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS