HHXF350ARA271MJA0G
MFR.Part #
HHXF350ARA271MJA0G
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 10mm 16mΩ 270uF 3000hrs@135℃ 35V 4.5A@100kHz ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS