E36D630HPN123MC48U
MFR.Part #
E36D630HPN123MC48U
JLCPCB Part #
C3815740
Package
Bolt,D50.8xL48mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 25.2mΩ@120Hz 47.63mm 5.24A@120Hz 50.8mm 63V ±20% Bolt,D50.8xL48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS