ERWF401LGN272MD80U
MFR.Part #
ERWF401LGN272MD80U
JLCPCB Part #
C3815036
Package
Bolt,D63.5xL80mm
Description
-25℃~+85℃ 2700uF 28mm 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 80mm ±20% Bolt,D63.5xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS