ESMQ251VSN821MR30S
MFR.Part #
ESMQ251VSN821MR30S
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 250V 30mm 30mm 4.155A@50kHz 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS