E36D750LPN342UA54U
MFR.Part #
E36D750LPN342UA54U
JLCPCB Part #
C6188927
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 3400uF 35mm 54mm 75V Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS