ESMQ161VSN182MQ45S
MFR.Part #
ESMQ161VSN182MQ45S
Description
-25℃~+85℃ 10mm 160V 1800uF 2000hrs@85℃ 25.4mm 45mm 6.3A@50kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS