ECE-P2AA153HA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-P2AA153HA
Description
-40℃~+105℃ 100V 15000uF 19mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 50mm 80mm 9.212A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS