ESMH500VSN472MR25S
MFR.Part #
ESMH500VSN472MR25S
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 27mm 3.0348A@100kHz 30mm 4700uF 50V 71mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS