EET-HC2G271CA
MFR.Part #
EET-HC2G271CA
Description
-25℃~+105℃ 1.71A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 400V 42mm 675mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS