EKMS551VSN221MA35S
MFR.Part #
EKMS551VSN221MA35S
Description
-25℃~+105℃ 1.7589A@50kHz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 550V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS