ERWF401LGB682MEF5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERWF401LGB682MEF5U
JLCPCB Part #
C3813033
Package
Bolt,D76.2xL155mm
Description
-25℃~+85℃ 155mm 20.2A@120Hz 31.5mm 400V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL155mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS