EKMH451VSN331MR50S
MFR.Part #
EKMH451VSN331MR50S
Description
-25℃~+105℃ 1.9734A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 52mm 753mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS