E91F501VSN421MR80U
MFR.Part #
E91F501VSN421MR80U
JLCPCB Part #
C6545794
Package
Plugin,D30xL82.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 30mm 420uF 5000hrs@105℃ 500V 82.5mm ±20% 插件,D30xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS