EKRG500ETD220MF07D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKRG500ETD220MF07D
JLCPCB Part #
C5113591
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 50V 57mA@120Hz 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS