EKHS451VSN181MP40S
MFR.Part #
EKHS451VSN181MP40S
Description
-40℃~+105℃ 1.4872A@50kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 42.5mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS