E37F421CPS682MEE3U
MFR.Part #
E37F421CPS682MEE3U
Description
-40℃~+85℃ 14mΩ@120Hz 28.3A@3kHz 31.8mm 420V 6800uF 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS