E91F421VND122MBA0U
MFR.Part #
E91F421VND122MBA0U
JLCPCB Part #
C3723114
Package
Plugin,D40xL102.5mm
Description
-25℃~+105℃ 102.5mm 1200uF 22.5mm 40mm 420V 5.3A@120Hz 5000hrs@105℃ 73mΩ@120Hz ±20% 插件,D40xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS