EMVY500ARA330MF80G
MFR.Part #
EMVY500ARA330MF80G
JLCPCB Part #
C6944917
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 33uF 50V 6.3mm 68mA@120Hz 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS