E36F501CDC392MEE3U
MFR.Part #
E36F501CDC392MEE3U
Description
-40℃~+85℃ 19.3A@3kHz 31.8mm 3900uF 41mΩ@120Hz 500V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS