ESMH451VNN821MA80U
MFR.Part #
ESMH451VNN821MA80U
JLCPCB Part #
C3722013
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.86A@120Hz 303mΩ@120Hz 35mm 450V 820uF 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS