E36D750LPN393UEA5U
MFR.Part #
E36D750LPN393UEA5U
JLCPCB Part #
C3814109
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 39000uF 75V 76.2mm Bolt,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS