ESMM421VNN121MQ25W
MFR.Part #
ESMM421VNN121MQ25W
JLCPCB Part #
C1602377
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.5444A@100kHz 10mm 120uF 2.763Ω@120Hz 25.4mm 25mm 3000hrs@85℃ 420V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS