E36F401CSN392MEA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36F401CSN392MEA5U
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3900uF 400V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS