ETXH201VSN681MR35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETXH201VSN681MR35S
JLCPCB Part #
C3721827
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 200V 30mm 37mm 680uF ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS