EKXL421ELL470ML20S
MFR.Part #
EKXL421ELL470ML20S
JLCPCB Part #
C1646699
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.075A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 420V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS