ESMG161ELL220MJ20S
MFR.Part #
ESMG161ELL220MJ20S
JLCPCB Part #
C1595794
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 170mA@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS