E91F3J1VNT182MUA5U
MFR.Part #
E91F3J1VNT182MUA5U
JLCPCB Part #
C3721300
Package
Plugin,D45xL107.5mm
Description
-25℃~+105℃ 107.5mm 1800uF 25mm 385V 45mm 5000hrs@105℃ 7.2A@120Hz ±20% 插件,D45xL107.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS