EGXF350ELL122MJ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXF350ELL122MJ30S
JLCPCB Part #
C5113483
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.29A@120Hz 10mm 1200uF 3000hrs@125℃ 31.5mm 33mΩ@100kHz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS